CESTOVÁNÍ KAVÁRNY

Mini výlet do Znojma

Ahoj všichni, právě jsem se vrátila z výletu do Znojma a rovnou jsem se rozhodla naťukat o něm článek. Ani nedokážu spočítat kolikrát jsem už tohle krásné město navštívila a pořád mě moc baví!

Tentokrát nás sem zavála hlavně zvědavost na nově otevřenou kavárnu Půl na půl. Otvírala na konci června a než my se sem dostaly, tak se stihla zaběhnout v provozu. Byly jsme z návštěvy nadšené!

Boží atmosféra, interiér, ale hlavně si tu pochutnáte na výběrové kávě a domácím pečivu. Jejich šnek byl naprosto dokonalej. Brzo se kvůli němu do Znojma vydám znovu.

Z kavárny jsme se šly projít do města. Kolem kostela sv. Mikuláše až k pivovaru, znojemskému hradu a rotundě sv. Kateřiny. Od rotundy je krásný výhled na Dyji a okolí. Podzimně zabarvené listí v kombinaci se sluníčkem to povyšovalo na úplně novou úroveň.

Po procházce jsme se chtěly stavit na oběd. Měly jsme vyhlídnuté Cutters Foodtruck, ale nepodařilo se nám to časově skloubit s odjezdem autobusů. Příště! Naší poslední a rychlou zastávkou byla kavárna Balance, která také nezklamala. Dortíky i kafe bylo super a my mohly spokojené odjet domů.

Těším se na další výlet s Petrou a doufám, že nám tohle krásný podzimní počasí, který je na ně úplně ideální ještě chvíli vydrží. Naposled jsme se toulaly Prahou, o které jsem taky psala – odkaz na článek. Baví vás tyhle moje shrnutí výletů?

Mějte se krásně! M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *