PODCAST

Podcast Souznění

Ahoj, jsem šťastná, že zase píšu tyhle řádky a ještě šťastnější proto, že je čteš. Skoro rok jsme se tady, u publikovaného článku, nepotkali a mrzí mě to. Všichni jsme prožili náročné období, rok 2020, které bylo plný změn. I já se musela prát s novými situacemi, vše se transformovalo a hodně jsem tápala. Až teď, na začátku nové čisté strany knihy, mám pocit, že jsem zase našla svůj směr a větší klid bytí.

Doufám, že 2021 je i pro tebe lepším! Pojďme se vrátit na jeho začátek.

Silvestr 2020 – Nový rok 2021

S mojí nejskvělejší kamarádkou Aničkou jsme po delší době FaceTimovaly a plkaly o tom, co všechno se v uplynulých dvanácti měsících stalo a jaké asi budou ty následující. Stěžovaly jsme si, jak náročná byla nejistota při přípravě na maturitu a pak samotná zkouška. Jak corona změnila celý svět. Jak jsme snily o krásném pomaturitním létu a nakonec se stalo jedním z nejdivnějších. Jak jsme občas nevěděly, co dál, ale zároveň se snažily všechno zvládat, jak nejlépe jsme dokázaly. Nezapomněly jsme ani na dobré zážitky a připomněly výlety(a že jich na tu prekérní situaci nakonec bylo!), vypitá kafe s dortíky, radost z pohybu a hlavně chvíle s našimi milovanými přáteli, rodinou a partnery. S koncem roku jsme řešily i plány do budoucna. Však to znáte. V jednu chvíli jsme obě pronesly: ,,Já bych se tolik chtěla věnovat nějakému vlastnímu projektu!“

Mě napadlo podívat se do konceptů a nějaký ten článek o poznávání Česka v roce 2020, co jsem před pár týdny sesmolila, přece jen vydat a vrátit se tak k blogování. Ahoj, jsem zpět! Ale to není vše. Už dlouho předtím jsme si s Aničkou představovaly, že tvořit něco společně, by bylo perfektní.

A proto, jsme se rozhodly začít nahrávat podcast SOUZNĚNÍ! V podcastu uslyšíš hlavně o cestování, vztazích, vzestupech a pádech, vytáhneme z kapsy různé historky a snad tě i pobavíme. Chceme tě inspirovat a vtáhnout do našich životů. Název jsme vybraly proto, že jsme s Aničkou zkrátka v harmonii. Máme někdy až děsivě propojenou mysl. Napadají nás stejné věci, stejná slova, kroky. Shodujeme se v našich pohledech na svět.

Už vyšla první epizoda o našich výletech po Evropě, tak si ji utíkej poslechnout! Najdeš nás na Spotify, Apple Podcast a YouTube. Budeme vděčné za tvůj poslech a zpětnou vazbu. Na Instagramu jsme jako @souznenipodcast. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *