CESTOVÁNÍ

Náš výlet do Žďárských vrchů

Ahoj!  Podařilo se mi dát dohromady článek o našem třídenním výletu do hotelu u Milovského rybníka v oblasti Žďárských vrchů, a doufám, že se vám bude líbit. Pojala jsem ho jako článek z Vídně, který je jeden z vašich neoblíbenějších. A to znamená, že vás zaplavím fotkami.

Pro tentokrát jsme vybrali ubytováni v přírodě(většinou s rodiči jezdíme do měst) a chtěli si hlavně odpočinout a celý den někde nelítat. Jeli jsme celá rodinka – já, přítel, mamka, brácha, táta, strejda, teta, bratranci. Takže to byl doslova rodinný výlet.

IMG_6440Na hotelu jsme se ubytovali kolem třetí hodiny a poté vyrazili obhlídnout okolí. Udělali jsme si procházku kolem rybníku. U nás bylo sněhu pomálu a teprve tady jsme poznali pravou zimu a chtěli si ji užít. Koulovali jsme se, kluci váleli sudy… Vrátili jsme se až za tmy a chvíli na to šli na večeři.

Ty palčáky mimochodem miluju!♥

Ruzova (1 of 1)

IMG_6896Welcome drink v podobě růžového vína. Večer jsme strávili v lobby baru. U čaje, vína, whisky nebo piva a malí členové u džusu. Večery na rodinné dovolené jsou fajn.♥

IMG_6448Co na hotelech zbožňuju? Snídaně formou bufetu! Výběr ze studené i teplé kuchyně – sýry, salámy, džemy, sladké i slané pečivo, jogurty, musli, ovoce, vajíčka na milion způsobů, restovaná zelenina, cokoliv. Na pití? Džusy, kávy, horký čokolády, čaje,…

IMG_6470IMG_6462Po snídani jsme skočili do bazénu. Já jsem na studenější vodu cíťa, takže jsem v něm moc dlouho nevydržela. Naštěstí měli vyhřívané lavičky, takže jsem posedávala na nich.

IMG_6894Zbytek dopoledne jsme se váleli a odpočívali na pokoji. Četli si, leželi, povídali si, hráli pc hry… Rádi poznáváme nová místa, ale nevadí nám trávit čas i takhle v hotelu.

9skal (1 of 1)Po odpočinku jsme se vykopali ven. Já a Olda jsme se pěšky vydali na Bílou skálu, zatímco ostatní jeli lyžovat.

IMG_6568Cesta byla pohodová krásným zasněženým lesem.

IMG_6565IMG_6641Až se před námi konečně vynořila Bílá skála.

IMG_6893IMG_6891IMG_6592IMG_6645IMG_6771Po návratu byla jasná volba JÍDLO! Pěkně jsme vyhládli a cestou zpět už jsme měli vidiny, co dobrého si dáme – nakonec česnekovou a houbovou polévku a knedlíky se špenátem.

I když naše túra nebyla příliš náročná, jakmile jsme se vrátili do pokoje, padla jsem do postele a usnula jak malý miminko.

IMG_6450IMG_6657Nestihnout dortík, zvlášť jablečný s karamelem? Nepřipadá v úvahu.

IMG_6660Večer jsme se opět sešli u stolu v lobby baru a pak si zahráli kulečník. „Zahráli“. Neznali jsme pravidla(ale vytvořili si svoje). Naše strkání do koulí by odborník nechtěl vidět. Ale rozhodně byla sranda!

IMG_6686Nakonec se hraní kulečníku protáhlo až do jedenácté hodiny a pak hurá do postele.

IMG_6692IMG_6691Dobré ráno posledního dne. Mám jednu velkou prosbu… Můžete někdo tyhle snídaně zavést na intru PROSÍM?

Do desáté hodiny dopoledne jsme se měli na hotelu odhlásit, takže jsme se nasnídali, sbalili a čekala nás cesta domů.

IMG_6722dlouha (3 of 3)DUo (2 of 3)Naše poslední zastávka byla ve Ski areálu v Novém Městě na Moravě, odkud jsme šli procházkou podívat se na Vysočina Arenu. Pak směr už doopravdy domů.

S výletem jsme byli (myslím si, že) všichni spokojení. Hodně odpočinku, jídla, legrace,… Líbilo se mi, jak jsme byli všichni spolu a těším se, kam zamíříme příště.

Co vy? Jezdíte ještě na rodinný dovolený/výlety nebo vás to nebaví? M.

1 thought on “Náš výlet do Žďárských vrchů”

  1. Pingback: 2019 - valenci.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *