ŽIVOT

Listopade, děkuju ti

…a zároveň nechápu, co na nás všechny zkoušíš.

Sedím už aspoň dvě hodiny v pokoji, zabalená v růžovým županu a tenhle článek začínám asi po padesátý. Pořád se mi něco nelíbí. Nevím, jak to napsat. Nechce se mi. Už mě z toho neustálýho mazání písmenek a zírání do počítače bolí hlava. Svedu to na listopad. Cloumá se mnou totiž jak na obrovský nebezpečný horský dráze. Od jeho začátku se mi nedaří maličkosti. Čti jako nepovedený písemky, neuskutečněný výlety. V drobnosti se ale proměnily až ve chvíli, kdy jsem se ubrečená v náručí ptala, jakej má život vlastně smysl. Jak je možný, že tady někdo najednou není. A proč.

Musím se k něčemu přiznat. Posledních pár měsíců jsem tak úplně nežila ve vlastní kůži. Přestala jsem pracovat na svým „duchovním“ já. Přestala jsem číst. Vypadla jsem ze svojí víry v zákon přitažlivosti, v sílu myšlenek, v afirmování, v andílky a ve víly… A listopad mi musel dát pěkně přes hubu, abych se vrátila do SEBE.
Navštěvovala jsem šestou třídu, když jsem díky mamce poprvé nahlédla do Tajemství. Jak já jsem jí za to vděčná! Zjistila jsem, že můžu svoji realitu sama vytvářet a přitahovat věci, které chci i nechci. Postupně jsem se to učila a zjišťovala víc. Člověk má pořád na čem pracovat. Poslední dobou jsem se svým přesvědčením ale vůbec neřídila. Až jsem si k sobě přitáhla naprosto příšernej měsíc, kvůli kterýmu jsem si uvědomila, že ve svým životě tyhle věci potřebuju.

Jeden těžkej večer, když jsem mobilu dávala dobrou noc, na mě na Instagramu vyskočila @tantraela se slovy: ,,V týdnu tě čekají krásné momenty. Sleduj, co se děje a jak se vše krásně vyvíjí. Přitahuješ lásku, hojnost, zdraví, radost, nápady a zázraky. Začni věřit. Sobě. PS: Není náhoda, že tohle čteš.“ To máš pravdu. Zarazila jsem slzičky a začala afirmovat. Nato jsem si z knihovny vytáhla knihu Miluj svůj život a pokračuju ve svojí cestě ke spokojenějšímu hlubšímu životu. Ve špatných časech jde najednou všechno jednodušeji. Hlavně, aby bylo líp.

Listopad mi toho hodně vzal, ale i dal. A to ještě ani nekončí! Díky špatnostem jsem si urovnala hlavu. A víc si vážím skvělostí, kterých díkybohu taky pár bylo. Horská dráha nevedla jen dolů. Samozřejmě jsem se neobešla bez návštěv milovaných kaváren a dokonce objevila novou, kam se ráda vrátím. A už můžu kafíčka fotit vlastním foťákem. S přítelem jsem nahráli první společný podcast, kterej nejspíš neuslyšíte, ale byla to sranda. Nejspeciálnější byl pokec u kafe s Verčou Emčou a dalšíma super holkama. Setkání, na které budu ještě dlouho vzpomínat. Další novinkou je přijetí do týmu Brno Bloguje! A odstartovala jsem makání v gymu. Držte mi pěsti.

Nakonec moje otázka na vás… Co si dokážete odnést ze špatných období? M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *